Kukaan menossa?
Pubiin tänään??
12
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Korona vähän vetänyt heikkoon kuntoon mutta yritän tulla.
- Anonyymi
Samajuttu, vähän huonolla hapella mutta laitetaan Seinäjoen korona tilastot kuntoon. Siis Pubiin, yskimään, aivastelemaan, räkimään ja piereskelemään.
- Anonyymi
Menkää vaa te yksissä miehin kaljuuntuvatkin.
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/a/cad45deb-b562-4072-bd7c-d43775e1306b - Anonyymi
mistä sitä koronaa saa, kun Seinäjoella ei ole ollenkaan? yhtäkkiäkö sitä saa kun menee porukka pubiin? ristus mitä tampioita täällä taas kommentoi? No kouluja ei ole käyty eikä maailmaa nähty!
- Anonyymi
Aika tampio olet. Vaikka UUSIA tapauksia ei olekaan tullut niin vanhoilla tapauksilla paraneminen voi kestää kuukaudenkin. Ja toisekseen uusia tapauksia ei testeillä ole todettu koska testejä ei tehdä ellei potilas ole todella kuolemansairas.
Ja lisäksi suurin osa sairastaa sen ihan kotosalla sairaalaan menemättä eli ei näy missään tilastoissa.
- Anonyymi
Minoon kans tulos!! Ensi Epon pupihin, sieltä Marillon kautta Rouvihin!! Ja jos vielä on virtaa niin lopuksi Pottonille!!! Jurva rulettaa!
- Anonyymi
Onko Pottoni taas auki?
- Anonyymi
Vaasassa oli rannan kaikki terassit täynnä kun aurinko paistoi ,oon siellä satamassa töissä..olis tehny mieli jäädä juomaan
- Anonyymi
Koronasairas tampio ei baariin astele, se röhii sikojensa jaloissa Alavudella.
- Anonyymi
Tänään syömään Ideaparkkiin! 🍱🍕🍗
- Anonyymi
Baariin vain jos pystyy juomaan kahden edestä koska vain puolet paikoista käytössä,ellet pysty niin anna tilaa ammattilaisille.
- Anonyymi
Onko ketään lapualta lähes Seinäjoelle naisiin
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455220Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1291683Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "511600Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151589- 141285
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v41210No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol22111081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171057Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771018Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60867