Puolassa jossa rasismi naisia kohtaan

Anonyymi

kasvaa. ja vaaditaan abortin kieltoa ja vähemmistö seksuaalien sortoa ja liberaalien naisia edustavien patsaiden poistoa koska Puolassa jyllää fasistinen vanhoillinen katolinen kirkko.Puola on menossa pimeään keski-aikaan ja tervemenoa.
Mutta naiset ovat vapaita ja se on ihana asia ja toivon puolalaisille naisille vapautta näinä vaikeina aikoina koska Puolaa hallitsee natsi juntta Laki ja järjestys puolue.Onnelsi se kohta tuhoutuu koska vapautta ei voi vangita ahdasmielisen puolueen ja kirkon alle

4

71

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei pelkästään naisia alistava rasistinen kirkko vaan myös pedofiilikirkko.Sellainen on maa kuin on sen kirkko

    • Anonyymi

      Hehheh!? Taas joku EUvostoliiton kannattaja ja vasuri(femakko) hyökkää Puolan kimppuun. Ainoa syyhän on se, että Puolan johto Unkarin johdon tavoin puolustaa omaa maata, kansaa, kulttuuria, kieltä ja uskoa tuhoutumiselta.

      Samaan aikaan Länsi-Euroopan maat Suomi mukaanluettuna suurmamutetaan pilalle. Nämä maat muuttuvat ensin mamuenemmsitöisiksi ja sitten heti perään muslimienemmistöisiksi jo yhden sukupolven päästä!

      Mietipä pikkubimbo, miten naisia ja varsinkin "uskottomia" naisia tullaan kohtelemaan sitten! Mutta ethän sinä ajattele napaasi pidemmälle, vaan kannnatat surkeaa kohtaloa tuleville eurooppalaisille naispolville?

    • Anonyymi

      Höpö, höpö. Ei ole asia ollenkaan noin.Sen tiedän täällä jo pitkään asuvana.Ja monessa muussakin maassa asuneena, niin naisia ja vanhuksia kohdellaan ylivoimaisesti parhaiten täällä.Eikä aborttilaki ole sen mitta, sen mitta miten ns. perusjormat,mattimeikäläiset ja ukot kohtelee naisia ja vanhuksia, lapsiakin.

    • Anonyymi

      Naisia, eikä miehiäkään, ei saisi sortaa ennen syntymäänsä, lapsena eikä aikuisena. Syntymättömän lapsen perusoikeus on kupsottaa turvassa äidin kohdussa. Se perusoikeus poistettiin 1970-luvulla, kun syntymättömiern lasten tappaminen laillistettiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      924
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe