Maski=Rahat Espanjaan

Pakenija ja kusettajahoitajille, ja hotellien ja lentoyhtioiden elvytykseen.

Kusettajahoitajat ja lääkärit huutavat silti Kiinan ja WHO:n suulla kaikkein isointa pottia itselleen. Hehän ovat koko ajan saaneet ja haluavat saada jatkossakin!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suomen talous sakkaa.

Harmeja on ollut paljon.

Äänestä

Persu lääkärit haluavat koko potin! Rahat pois muulta kansalta. Kuoleman uhalla!

Äänestä
  • Rahat ja kopeloivat maski naamalla pimsaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Rahat ja kopeloivat maski naamalla pimsaa.

    On pervoa touhua?

    Äänestä

Mitähän Suomen naiset mahtavat ajatellla tuollaisesta Pressastakin.

Tai tosi naiset yleensä?

Äänestä

Joku ruotsalainen NUUSKA-TUTKIJA?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pakenija ja kusettajahoitajille, ja hotellien ja lentoyhtioiden elvytykseen.

Kusettajahoitajat ja lääkärit huutavat silti Kiinan ja WHO:n suulla kaikkein isointa pottia itselleen. Hehän ovat koko ajan saaneet ja haluavat saada jatkossakin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu