Marinin tuki Sorokselle

Suomen pääministeri tukee mielenosoittajia ja heidän kannattajiaan.

Yhdysvalloissa mellakointiin johtaneet Black Lives Matter -liikkeen mielenosoitukset saavat tukea Suomen valtionjohdosta.

Project Veritas on julkaissut dokumentaatioita, joissa paljastetaan Antifan kaltaisia ​​äärivasemmistolaisia järjestöjä. Materiaalissa NGO-aktivistit kerskuvat saavansa George Sorosin rahoitusta ja omaavansa kytköksiä demokraattien johtoon.

Eli suomen hallitus tukee terroristijärjestöä
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Soros live matter!

Äänestä

Nuori äiti meni kauppaan ja itki kun kaikki on hajotettu, lapselle olis pitäny saada maitoa ja ruokaa... kaikki hajotettu.

Punikit, soros ja liittovaltiokokit pistää ny parastaa. Suomen tyhmät milleniaalit ja suuret ikäluokat vie maapallon sotaan.

Brysseli ja soros
Meidän sannukka on täböllä mukana

Äänestä

Marin on äärivassari mielipiteiltään. Anarkia ja Usan tuhoaminen sisäisesti kutkuttaa herkullisesti. Omituista että Suomen pääministeri tukee sitä, että poliisia vastaan hyökätään. Mutta onhan meillä sisäministerinäkin islamin valtarakenteita Suomen yhteiskuntaan voimallisesti ajava fanaatikko.

Äänestä
  • Pelottaa tulevaisuus, kun totalitarismin kannattajat vallassa ja koko ajan menemme lähemmäs kommunismia.

    Äänestä

Ja tehän ette enää päätä mistään.
Google päättää ja fb.

Brysseli ensin osti sensuuria ja nyt on moposta keula pystyssä

Merkkel on just sitä miltä näyttää

ja milleniaali sanoo "mitä välii"

Äänestä
  • Oikea Merkel on vangittu. Samoin oikea Soros on vangittu. Michelle Obama on jo teloitettu. Paljon tulee paljastumaan lähitulevaisuudessa

    Äänestä

Suomen maksettu tyhmä media kirjoittaa joka päivä 7 herjajuttua Trumpista. En ole eläissäni nähnyt tällaista mediasotaa... ja vielä suomen media. Niinku sillä olis varaa näyttää keskaria yhtään kenellekkään.

Toivon, että il saa näpeilleen.
Oppikaa.... EI NÄIN.

Äänestä
  • Suomessa ei taida enää olla omaa mediaa. YLEkin on todennäköisesti Soroksen hallussa. Koska laulaa samaa paskaa kun kun muut, jotka vain kääntävät CNN-uutisia Suomeksi.

    Trump oli oikeassa lääkkeestä, mutta täällä jokainen uutiskanava ilkkui ja sai ihmiset pelkäämään lääkettä, jota olivat käyttäneet vuosi mm. Lupuksen hoitoon

    Äänestä

  • Media on jenkkidemareiden äänitorvi. Torvi joka toitottaa demareiden agendaa ja Trump ja Putin ajavat eri agendaa. Demarit haluavat jatkaa masilman tuhoomista, niin kaikki mustamaalataan jotka ovat sitä vastaan.

    Äänestä

Marin on itse tv:ssä sanonut, että omaisuuden tuhoaminen on hyväksyttävää.

Äänestä
  • Marin on Suomen saatanan edustaja, sen jo kertoi, että patsasteli kansissa. Marin on Itse SAATANAN edustaja, joka pitää saada pois hallituksesta ennen kuin tuhoaa Suomen.

    Jos jokainen aivot omistava ei nyt jo tajua, että kyse ei ole koronasta vaan ihmisoikeuksen menettämisestä, niin kannataa mennä hoitoon. Ja Suomen sosiaalitukeen ei voi luottaa, lukuisia ihmisiä ilman rahaa kuukausia vaikka uutiset kertovat muuta.

    OUT OF SHADOWS bitchute

    Äänestä

V..u jos tämä on totta, Marin pitää saada hel...n hallituksesta tai olemme kohta samanlaisessa kusessa kuin USA. Milloin ihmiset heräävät.

http://humanrightstribunal.international/?wpfb_dl=826

Äänestä

Marin, Ohisalo ja Li ihailevat Sorosta pikkarit kosteina.

Äänestä

Ei mitään verojavaroja enää Sorokselle!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomen pääministeri tukee mielenosoittajia ja heidän kannattajiaan.

Yhdysvalloissa mellakointiin johtaneet Black Lives Matter -liikkeen mielenosoitukset saavat tukea Suomen valtionjohdosta.

Project Veritas on julkaissut dokumentaatioita, joissa paljastetaan Antifan kaltaisia ​​äärivasemmistolaisia järjestöjä. Materiaalissa NGO-aktivistit kerskuvat saavansa George Sorosin rahoitusta ja omaavansa kytköksiä demokraattien johtoon.

Eli suomen hallitus tukee terroristijärjestöä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu