illuminaatteja kuolee

Joten siten ei enää jatkossakaan kovin paljoa ole illuminaattejakaan maailmalla muiden verenimijöiden tukena juonittelemassa ja salaseurailemassa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kuole, jos rupeatte ryppyilemään järjestämme uuden vallankumouksen, kaikki historian vallankumoukset ovat meidän järjestämiä, olette vaan niin tyhmiä, että luulette vallankumouksen syntyvän ilman rahaa ja oikeaa johtajaa/johtajia.
Olemme jo soluttautuneet kaikkiin kansalaisjärjestöihin, ja ostaneet kaikki johtajanne.

Terv. NaZionistit

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Joten siten ei enää jatkossakaan kovin paljoa ole illuminaattejakaan maailmalla muiden verenimijöiden tukena juonittelemassa ja salaseurailemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu