Sanna lopetti mamutuksen

Mamuja on tullut Sanna Marinin pääministerikaudella maahan harvinaisen vähän. Muinakin aikoina demarien maahanmuuttopolitiikka on ollut maltillista verrattuna perussuomalaisten harrastamaan jättimamutukseen 2015.

Itse ainakin äänestän Sannaa ja demareita seuraavissa vaaleissa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hehheh! Hauska provo ja trollaus. ;-)

Marinin hallitus esti kaikkien muiden liikkumisen korona-karanteenin takia PAITSI juhlapaikanhakijoiden. Jopa suomalasiet olivat karateenissa omassa massaan Uudellamaalla!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mamuja on tullut Sanna Marinin pääministerikaudella maahan harvinaisen vähän. Muinakin aikoina demarien maahanmuuttopolitiikka on ollut maltillista verrattuna perussuomalaisten harrastamaan jättimamutukseen 2015.

Itse ainakin äänestän Sannaa ja demareita seuraavissa vaaleissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu