Jeden kävelijä?

Anonyymi

Mihin jeden kävelijä katos...eipä oo pitkään aikaan nakynyt.

8

796

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuka niistä?

    • Anonyymi

      Se, joka näkyi kyläkuvassa vielä alkuvuodesta jolle huudeltiin hei Jeden kävelijä onks sulla bissee.

    • Anonyymi

      Onhan noita persoonia Kirkkonummellakin. Kukas tällainen Jeden kävelijä on? Joku kylähulluko?

    • Anonyymi

      Taas niin turha aloitus, olis edes asiaa.

    • Anonyymi

      Suomessa maalitetaan lääkeyhtiöiden ja kokeilujen uhreja. 1970-luvulla käytettyjen Epilepsalääkkeitä käyttäneiden äitien lapset ovat näitä maalituksen uhreja. Heitä maalitetaan ilkeämielisillä ja suorastaan tappavilla juoruilla jotta lääkeytiöt välttyisivät korvauksilta. Elossa heitä ei nykypäivänä ole montaakaan.

      Kyseiset Epilepsialääkkeet ovat todennäköisesti keksittyjä Neuvostoliitossa ja tästä syystä näiden "lasten" perässä saattaa olla tehokas tappajakoneisto. Joskus tämä koneisto toimii maalittmalla kuten minun tapauksessani on käynyt tai sitten suoraan murhaamalla. Moni murha on suoritettu myrkyttämällä. Tao maalituskkonieston provosoimalla tappelulla.

      Tällaisella lapsella on usein kallonepämuodostuma jollaisen omaavan väitetään hellivän mielessään perversioita. Näin siis maalituslaitos väittää. Tämä titetenkin on täyttä valetta. He ovat synnynnäisesti aivan normaaleja ihmisiä kuten minäkin mutta usein heidän psyykensä on vereslihalle kiusattuja. Apuna tässä rääkkäämisaessä on voitu käyttää huumausaineita. Täsät syystä he saattavat olla tietyissä tilanteissa agressiivisia käytökseltään tai puheiltaan mikäli heitä alkaa kuulustelemaan. Oma elämäni alkaa olla maalituslaitkosen takia lopuillaan täällä pääkaupunkisudullakin ja siksi kerron tarinani sosiaaliseen mediaan jotta voisin auttaa jotain kohtalotovereitani.

      Toivon tietoisuuttä tästä asiasta levitettävävän eteenpäin. Jopa Pasilan poliisilaitos on jo kääntynyt monia meitä vastaan tämän maailtuslaitoksen toiminnan takia

      • Anonyymi

        Nämä Valproaattilapset ovat onnettomassa asemassa, On huhuja, että Venäjällä jopa olisi tuhoamisohjelma näille Valproaattilapsille. Hurjimman tarinan mukaan jopa Suomessa toteutettaisiin jotaim Valproaattilasten seuranta ja vangitsemisohjelmaa. Tämä ohjelma luonnollisesti on salattu eikä Suomalaisilla lääkintöhallituksen viranomaisilla ole asiasta tietoa. Nämä Venäläislääkärit jotka Suomeen soluttautuneina toteuttavat ohjelmaa esiintyvät usein jopa Suomalaisilla peitenimillä. Jotkut avoimesti Venäläisinä. He saattavat usein olla vain valelääkäreitä. Tiedustelulähteeni antavat viitteitä tähän suuntaan. Valproaattia käytetään epilepsialääkityksen ohella myös maanisdepressiivisen häiriön hoitoon ja liian suurina annoksina se voi näissäkin lääkkeissä aiheuttaa sikiövaurioita.

        Näille epileptikkoäitien lapsille voidaan väkisin yrittää saada Venäjän kansalaisuus vaikka he olisivat Suomen kansalaisia. Joskus heitäkin yritetään huumeiden avulla Venäläistää, mahdollisesti siksi, että heidät voitaisiin viedä Venäjälle surmattavaksi. Siellähän se olisi helpompaa.

        Eräs Valproaatti ystäväni tilasi ajan maistraattiin ja yhtäkkiä hän sai sähkopostiin vastauksen, että hänelle oli varattu aika kansainväliseen selvitykseen. Yritettiinkö hänelle ehkä näin saada Venäjän ja Suomen kaksoiskansalaisuus ja saada hänet näin siirrettyä Venäjälle. Kuulostaa mielikuvitukselliselta mutta voisi olla totta.


    • Anonyymi

      Yksi nainen Kirkkonummella on Yasmin nimeltään, kiero kuin korkkiruuvi. Sorsii työpaikalla työkavereitaan. Sietää työkaveriaan niin kauan kuin ehtii kerätä tarpeeksi ison asiakasrekisterin itselleen. Sen jälkeen Yasmin alkaa savustaa työkaveriaan pihalle ja pyrkii kaappaamaan tämän rekkarin itselleen. Uskontoa ja "Jumalalääkkeitä" hän käyttää apunaan tässä toiminnassa.

      Kiero nainen, joka ei pysty edes sellaiseen rehellisyyteen, että kertoisi lähes naapurinaan asuvalle työtoverilleen missä asuu. Jotain rikoksia täytyy sellaisen naisen kontolla olla paljon elämänvarrelta. Hän voisi aivan hyvin käyttää hyväkseen vaikka muistisairasta vanhusta.

    • Anonyymi

      Kävelijä eli Walker, Tähtien Sota -elokuvissa oli noita isoja Kävelijöitä.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      73
      5834
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      262
      4671
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      20
      2578
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      28
      2493
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      87
      1530
    6. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      11
      1393
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      105
      1337
    8. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      128
      1296
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      107
      1238
    10. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      19
      1191
    Aihe