Kuvaatko sinä itseäsi, kun olet bilettämässä?
https://www.seiska.fi/Uutiset/Stefan-Therman-ja-Sofia-Belorf-juhlivat-kosteasti-Hangossa-kiilasivat-baaritiskille-jonon
Mitä ajattelet, jos olet kumppanisi kanssa viihteellä ja hän kuvaa itseään koko ajan instagramiin tai jonnekin vastaavaan?
Nykyajan bailaamista; kuvataan itseä bilettämässä
3
68
Vastaukset
Heh, hassua touhua. En muista koko puhelimen olemassaoloa jos kerrankin olen ns. "bilettämässä" :) Yleensä seuraavana päivänä tulee mieleen, että oishan sitä voinut jonkun kuvankin ottaa, kun näki rakkaita kavereita tai oli vaan muuten hauskaa.
Mut nyt hyvää yötä, mites mä nyt näin intouduinkin valvomaan:)- Anonyymi
Kaks öyhöttäjää siinä ja tuo päättyy ainoastaan yhdella tavalla eli eroon eikä siinä mene koin pitkään. Viinaa juova pariskunta riitelee usein ja kohta mies kyllästyy juoppoon akkaansa.
- Anonyymi
En käy, kuin lähikaupassa. Muuten kyllä otan selfieitä alati, jopa kakkaamassa ollessani.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011021
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt57969Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61820Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa142774- 65685
- 78541
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto89538Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel100528- 39518
- 40516