16 % alennus VW autoilla

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Korona teki tehtävänsä, kilpailu kovaa ja tarjouksia satelee jokaiselta merkiltä.
Joka vuosi on sitten ne alenukset kun hukataan vanhan vuoden mallit jne...
Eihän höpö sitä tajua tai tiedä kun itse ajelee 3ke Rollalla ja trollaa kaiket päivät.

Äänestä

50%+vikapesille+hyvä+alennus

Äänestä

Kevyt hybryjä saa alennuksella, olisko pähee ilmaston pelastaja?

Äänestä

Kiinalaissii tojoo volovoo saa kela kortilla sukset kaupan päälle

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.talouselama.fi/uutiset/te/e72ac316-2983-4091-bdc1-8ede1d3f0071?ref=ampparit:e926

nonii

saastekohu ja viat painaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu