Nyt oli pikimusta veitsimies myös Vaasassa?

Iltasanomissa on video pysäytyksestä. Tätä se alkaa olla joka päivä.
2173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

ei ollu aurinkosuojaa käyttäny

oliko tuo Trumpin koira?

Äänestä

demari siellä juoksi

Äänestä

Joku Mariinin BLM kannattaja?

Äänestä
  • poliisit kohta vankilassa 10 vuotta ja koira ammutaan kun puri miestä?

    Äänestä

  • Poliisi" ei uhannut ketään, ei tehnut mitään" Eli juoksee vapaana ja suunnitelee missä iskeä.
    Tämä muistetaan poliisi, kun tuo tekee terroristiskun, veri valuu poliisien käsistä.

    Äänestä

ei ollu kenian mies kun noin raskas askel?

huumeet suomi?

Äänestä

ja eilen joku väitti että se oli persu

Äänestä

Pahasti näyttäisi menevän ruotsin malliin. Ei hyvä. Ainoa keino on ilmeisesti äänestää perussuomalaisia koska muilla puolueilla ei näytä olevan munaa yrittää tehdä "valepakolaisten" ja maahanmuuton suhteen mitään parannusta.

Äänestä

onneksi ei yöllä alasti karannu...

Äänestä

Vai mamu se olikin.

Äänestä
  • En ole kuullutkaan että suomalaiset olisivat rasisteja. Kyllä ne on matut jotka huutelevat pää mustana kokoajan rasisti, rasisti!!

    Äänestä

maahanmuuton juoksu seis

Äänestä

olikohan huumeissa

siis syytön tekoon

Äänestä
  • Tai väärillä papereilla tullut tänne hyysäri-Suomeen, siis syytön ja jatkossa hyvä elintaso yhteiskuntamme kustannuksella. Kun taas koko ikänsä tätä maata rakentaneet jonottavat leipäjonoissa. Tämähän on sitä suomalaista vihervasuritasa-arvoa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tai väärillä papereilla tullut tänne hyysäri-Suomeen, siis syytön ja jatkossa hyvä elintaso yhteiskuntamme kustannuksella. Kun taas koko ikänsä tätä maata rakentaneet jonottavat leipäjonoissa. Tämähän on sitä suomalaista vihervasuritasa-arvoa.

    sipilä majoittaa

    Äänestä

lähtipä yuotube video äkkiä

miksi?

Äänestä

oliko merkelsaksanpaimenkoira?

Äänestä

tiktok juoksuvideo lensi Kiinaan

uiguuri

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Iltasanomissa on video pysäytyksestä. Tätä se alkaa olla joka päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu