Keskustan Anne Berner laitettava vastuuseen

Suomalaisen taksin tuhoamisesta.
2252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Onko keskustapuolueesta ollut koskaan muuta kuin haitaa suomalaisille veronmaksajille, no ei ole.

1Äänestä

Berner on juutalainen.

Äänestä
  • Vain häikäilemätön juutalainen.

    Äänestä

  • Oli tai ei, niin taksiuudistus oli täysfiasko. Ja hän ei joudu edes edesvastuuseen asiasta. Hävinnyt kuin pieru Saharaan. Ja Kepu on hiljaa vaan........ No kyllä muutkin silloisessa hallituksessa mukana olleet puolueet ovat osallisia. Orpokaan ei puhu eikä pukahda.

    Tämän paljon puhutun edellisen hallituksen aikaansaannoksen johdosta en enää käytä taksia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vain häikäilemätön juutalainen.

    Porvarijuutalainen joka on sadisti. Nauttii köyhien kiusaamisesta.

    Äänestä

  • Berner on kepulainen kepuli!

    Äänestä

Mikähän se vastuunkanto mekanismi olisi?
Vankila
Sakot
Raipparangaistus
Vapaa käyttöoikeus muslimeille 2 viikoksi.

Äänestä
  • Vapaa käyttöoikeus kaikille kuukaudeksi

    Äänestä

Aasinhammass pitäs tuoda torille ja kaikille osallistujille korllinen mätiä tomaatteja.

Äänestä
  • Mätiä munia ne haisee paremmalle tässä tapauksessa.

    Äänestä

Eipä ole joskus aikaisemmin ollut yhtä villiä menoa taksitolpilla. Kyllä sivistys on kadonnut Suomenmaasta.

Äänestä

Jos ei ole mitään mielenkiintoista tekemistä niin kannattaa mennä taksiasemalle katselemaan, kun suharit tappelevat keskenään.

Äänestä

Persut äänestivät myös uudistuksen puolesta.

Äänestä
  • Soinihan oli suorastaan extaasissa kun sai autoilua hankaloittaa muunmuassa korottamalla käyttöveroa 3 x 80e.

    Äänestä

Roviot uudelleen käyttöön.

Äänestä

Kerro pienikin kikka, kuinka vastuuseen laittaminen tapahtuu? Anne naureskelee teille pöljille mielipiteille Tukholmassa fiksusti voiden. Pankki nainen, nääs. Rikas!

Äänestä
  • Siinäpä rivikepulainen ilkamoi!

    Äänestä

Itse syyllinen on lähempänä kuin arvaattekaan. Berner oli vain sen messiaan verikoira. Teki mitä käskettiin, hoiti lestapaskan likaiset työt.

Äänestä

Nyt oli taas Helsingin asema-aukiolla taksit tappelussa. Poliisi joutui tyhjentämään koko asema-aukion takseista. Hyvin menee mutta menköön.

Äänestä
  • Sipilä yhtä syyllinen . Yhdessähän kaikki ketkuudet tekivät. Eli paska ukko Sipilä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sipilä yhtä syyllinen . Yhdessähän kaikki ketkuudet tekivät. Eli paska ukko Sipilä

    Kas kun ei Niinistö tee Israelin kanssa yhteistyöavunanto Sopimusta ?

    Äänestä

Suomen kansalaisuus poistettava tuolta noidalta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomalaisen taksin tuhoamisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu