Gaia vihollise (vihervassarit) ja heidän liittolaissensa (tp hakijat ja sellaiset maahanmuuttajat jotka leikkivät olevansa suomalaisia ja orjuuttavat lapsiesi liittolaisia (kantasuomalaisia) Gaia vapauta lapsiesi liittolaiset ja anna heille maa heidän kotimaansa (Suomi) takaisin ja aja vihollisesi ja heidän liittolaistensa pois tästä maasta (Suomesta) jos he eivät lähde anna heille nälkä, kylmyys, rutto ja ku.......(Täytä Helsingin kadut ja kujat 6m lumikinoksilla ja -60°c /-70°c pakkasilla ja varmista, että yksikään lentokone ei lennä 2-3 vuoteen anna Euroopan, Pohjois Amerikan ja Kanadan taivaalle annat myrsky tuulten riepotella merta niin etteivät alukset lähdesatamista ja yksikään sähköauto ei liiku parkkipaikalta ja juna ei liiku asemalta.
Mää äiti Gaia
Anonyymi
283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Anteeksi kirjoitus virhe otsikossa siinä piti lukea maa äiti Gaia.
Gaia on myös avaruusteleskooppi (teleskoopin nimi) ja se antaa yhä parempia havaintoja.
https://www.avaruus.fi/uutiset/tahdet-sumut-ja-galaksit/teleskoopin-uusi-kayttotapa-toi-tahtijoukosta-esiin-puoli-miljoonaa-tahtea-lisaa.html
"Gaia-tähtikartoitusteleskooppia on keksitty operoida uudella menetelmällä. Tuloksena oli huikea erotuskyvyn lisäys pallomaisen tähtijoukon himmeisiin tähtiin."