Meneekö hoitovirheet, tappamiset ja murhat koronan piikkiin?

Eli näitä kun tapahtuu kaikkialla sairaaloissa ja vanhainkodeissa, niin kuolintodistukseen kuolinsyyksi "covid" ja näin asia saa hyväksynnän.

Sama tapahtuu kun uusia lääkkeitä ja rokotteita testaillaan, kaikki jälkiseuraukset ja kuolemat vain covid piikkiin, niin meno saa jatkua.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikäli uhrilla on todettu korona niin se merkitään tilastoihin koronakuolemana. Toivottavasti poliisi tutkisi oikean kuolinsyyn jos puukko on isketty keuhkoihin. THL tilastossa joka tapauksessa murhakin merkitään koronasta aiheutuneeksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eli näitä kun tapahtuu kaikkialla sairaaloissa ja vanhainkodeissa, niin kuolintodistukseen kuolinsyyksi "covid" ja näin asia saa hyväksynnän.

Sama tapahtuu kun uusia lääkkeitä ja rokotteita testaillaan, kaikki jälkiseuraukset ja kuolemat vain covid piikkiin, niin meno saa jatkua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu