IL
"”Vilkuili rintoja ja takapuolta” – NHL-seuran työntekijää syytetään seksuaalisesta häirinnästä"
-
Se on ny talettava kulke aurinkolasit päässä jotta ei tule syytteitä :D
"”Vilkuili rintoja ja takapuolta” – NHL-seuran työntekijää syytetään seksuaalisesta häirinnästä"
-
Se on ny talettava kulke aurinkolasit päässä jotta ei tule syytteitä :D
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mielellään vielä pyörätuolissa istuen, sokeainkeppi kädessä ja opaskoira mukana niin välttyy takkufemakkosilakkavaristen maalitukselta. Vai välttyykö silloinkaan?
Jos 147cm pitkä törkeä katselu
Miten Vartiainen asiaan liittyy?
Vähän vilkaisi nopeasti törkeä seksuaalinen ahdistelu
Entäs jos aurinko lasit ja katsoo vähän
Ellei takapuolen katsomiseen liity "Gandamstyle"-tyyppistä tuijottelua, on hyvin mahdollista että kysymys on "ahdistelua kokeneen" omasta psyykkisestä tilasta, jossa koettu "ahdistelu" syntyy oman pään sisällä.
Onkohan joku kellottanut mahdollisen katseluun käytetyn ajan
Mies koppiin ämmän mentaaliongelmien vuoksi?
Saako mahdollisesti kuolemantuomion
Jos naisella on iso rintavarustus niin eihän sitä voi olla katsomatta.
Jos se laitetaan push-uppien kanssa oikein tarkoituksella hyllylle näytille niin sitä ei tietenkään saa katsoa, vaikka paljastelijan tarkoitus on juuri näyttää ja saada huomiota.
Äärifeminismi muuttuu koko ajan typerämmäksi pelleilyksi.
Pitäisi saada pakkolähete ja sähköä päähän niin että sulaketaulu sauhuaa.
Kysyy kauniisti saanko alennusta
Tuossa olisi silikoonilaakson asukkaille kehitysidea. Silmälasit jotka tunnistavat onko lasien käyttäjän edessä nainen vai mies. Jos nainen, niin lasien eteen nousee metoo-viraston hyväksymä läpinäkymätön este. Jos mies niin lasit pysyvät normaaleina.
Äärifeminismi on rikos ihmisyyttä vastaan.
Äärifeminismi pitäisi saada sairausluokitukseen.
Ovat idiootit ainakin munanneet itsensä totaalisesti jo ajat sitten.
Tavjaakin oksennutti lennolla kun näki miehen
Ainoat harrastukset yritetään viedä pois.
Tämän päivän Aamulehdessä naistoimittaja pakinoi kauheasta ongelmastaan. Jo peruskoulun ala-asteella häntä tönittiin ja hänelle hoilattiin Juha Vainion biisiä "oi Sanna Sanna, eiköhän jo panna...". Pojat hihitteli hänelle.
Nuorena toimittajanalku harrasti urheilua ja ohjaaja lähenteli ja puhui rumia. Urheilu piti lopettaa. Kukaan ei silloin ymmärtänyt, mistä oli kyse ja miten kauheasti toimittajanalku kärsi. Siksi pitää julkaista kaikki, mitä pikkupojat sanoo tytölle ja kaikki jos pojat tönäisee tyttöä kilparadalla. Kaikki, jos poika vilkaisee naista päin!
Miksei se nainen pukeutunut, ei olisi tissit ja takapuoli näkynyt?
Pitääkö julkaista myös, jos tytöt hihittää koulussa poikien läheisyydessä tai kirkkivat ovenraosta poikien pukuhuoneeseen? Entä jo joku likka lähentelee ja kädestä kiinni?
Pojan housunkaulukseen tarttumista en edes uskalla mainita, niin hirveää lähentelyä ei kukaan kunnon poika kestä.
Normaalin ihmisen toimintaa.