EU tulee olemaan samassa tilanteessa

kuin Valko venäjä nyt. Euroopan kansat tulevat nousemaan kapinaan ja siinä rytinässä ei armoa anneta eikä sitä pyydetä. Suvakit lähtevät maanpakoon sikäli kun niistä on enää lähtijöiksi.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä tulee murenemaan. Olet oikeassa. Siellä on jokin itsevaltiaiden touhu, jota valtaa he eivät nauti eivätkä saa. Tyhmiä ihmisiä kun eivät tajua sahaavansa omaa oksaansa.

Äänestä

Siihen suuntaan mennään

Äänestä

Ei epäilystäkään.

Äänestä

Mieleenkiintoista milloinka?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kuin Valko venäjä nyt. Euroopan kansat tulevat nousemaan kapinaan ja siinä rytinässä ei armoa anneta eikä sitä pyydetä. Suvakit lähtevät maanpakoon sikäli kun niistä on enää lähtijöiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu