Biden unohti jo nimensä

Jos Bidenistä tulisi presidentti maata johtaisi dementiahoitajat.

Hauska katsoa netistä tuon ikälopun puheita. Todella usein ajatus katkee kesken.
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Demokraatit panevat toivonsa siihen, että varapresidenttiehdokas kerää ääniä. Biden on samanikäinen kuin Kekkonen ollessaan viimeistä kertaa ehdolla vuonna 1978 eli 77-vuotias.

Äänestä

Jos nyt Joe The Sniffer valittaisiin niin jossain vaiheessa hänet todettaisiin sopimattomaksi virkaansa ja näin voitaisiin sitten käyttää varapressaa. Tämä se on ideana ....

Äänestä
  • Tottahan hän tietää että ei ole kuin yhden kauden, hyvä jos sitäkään, pari kuukautta niin ikää on 78 ja jos kausi ollaan loppuun, mitä epäilen hän on 82, eli mentiin yhdeksälle vuosikymmennelle. Harristahan tässä petataan tummaksi naispressaksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tottahan hän tietää että ei ole kuin yhden kauden, hyvä jos sitäkään, pari kuukautta niin ikää on 78 ja jos kausi ollaan loppuun, mitä epäilen hän on 82, eli mentiin yhdeksälle vuosikymmennelle. Harristahan tässä petataan tummaksi naispressaksi.

    Kyllä, juurikin BLM mantran mukaisesti ....

    Äänestä

Kamalasta tulee hyvä pressa Joen dementoituttua.

Äänestä
  • Joo saattaa tullakkin joko äitinsä tai isänsä maalle nyt kuitenkin etsitään USA:lle pressaa

    Äänestä

Biden on vain tämän blm-väen marionetti. Tälle väelle on tarkoitus saada presidentiksi kuka tahansa muu kuin Trump, ja mikäs sen parempi olisi kuin kamala Harris mustana naisena. Nyt olisi suurempi syy äänestää Trumpia kuin koskaan.

Äänestä

Bidenillä, kuten monella muullakin poliitikolla ajatus katkeaa, vaan puhe ei. Sillä pärjää ihan hyvin.

Äänestä
  • Trumpilla ei ajatus katkea, mikä on vielä pahempaa.

    Äänestä

Demokraattipuolueelta olisi rehellisempää laittaa Kamala Harris suoraan presidenttiehdokkaaksi, kuin yrittää ujuttaa se varapresidenttiyden kautta seniilillä äijällä ratsastaen. Mutta koskapa ne rehellisiä olisivat.

Äänestä

BLM akka pressana, huh kauhistus

Äänestä

Jos Biden voittaa, presidentiksi tulisi pian kamala Harris.

Äänestä

Valinnasta ei pelkoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos Bidenistä tulisi presidentti maata johtaisi dementiahoitajat.

Hauska katsoa netistä tuon ikälopun puheita. Todella usein ajatus katkee kesken.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu