Kuinka monella kuulla?
Marin jo paksuna?
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
12kk
Lapsi ei ole suomalainen vaan eurooppalainen, tiedä kehtaako edes suomea puhua.
Kolmannella kuukaudella tarttuu pöpöt kyllä tuo flunssa on sen merkki. Sen takia kaikki stressaavat päätökset on siirrettty loppuvuoteen, aika järkky ämmä jos todellakin näin.
Haluaa äkkiä äippälomalle ennenkuin joutuu pääministerinä tekemään oikeasti jotain
Voipi pullauttaa vaikka koronavauvan ulos...
Nyt alkaa olla jo kiire pullauttaa ku kohta joutuu tekemään päätöksiä "työttömyyteen" liittyen. Menee koko punavihreän median luoma imagotyö hukkaan jos ryvettää itsensä kansaa kurjistavissa päätöksissä. Kansa on niin tyhmää ettei se ole vielä tajunnut Marinin vetäneen 30 miljardia vessanpöntöstä alas.
Nyt on vielä hetki aikaa hommata joku "veruke" astua taustalle hetkeksi kasvamaan korkoa. Sitten kun myrsky on laantunut niin tämä hymyilevä maanpetturi astuu jälleen parrasvaloihin ja tyhmääkin tyhmemmät feministit äänestävät hänet joukolla valtaan. Toki hän yrittää vierittää syyt tuosta rahanpolttamisesta jotenkin persujen niskaan. Siihen hän saa tulitukea yleltä ja muilta poliittisesti liberaalivasemmistolaisilta mediataloilta.