Miksi hökötyksen eteen oli kyhätty Keputeltta? Aivan käsittämätöntä!
Vain ahterissa moinen härskiys mahdollista.
Vain ahterissa moinen härskiys mahdollista.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Et taida paljon lehtiä lukea? Siksi siellä oli teltta, kun siellä oli keskustan edustajia jakautunut kansan keskuuteen .
Totta turiset. Kepu on kyllä pahasti jakautunut. Vielä, kun jakautuu lisää, niin kannatus on 5 prosenttia. Jakautuisi vaan keskenään, eikä tuollaisessa tilaisuudessa.
Ihmiset kiersi tuon kuin ruttoa sen teltan.
Heimo yritti pitää telttaa pystyssä.Sukulaisia oli Oman edustajan ympärillä kuin kotikokouksessa.
Eihän sitä kehdannut edes mennä koulukaveria moikkaamaan.Pelkäsin että luulevat kepulaiseksi.
Nauraa..jep jep
Puinen vagina jonka ympärillä kepulaiset pyörii!!
Voi mahdoton....
Komea pienoismalli!
Sen voisi kullittaa ulkopuolelta ja maalata saman punaiseksi kuin esikuvansa sisäpuolelta.
Vanhan kotkan pesä.
Ähtärin markkinointi on nyt osunut nappiin. Vilpittömät onnittelut! Tätä torille sijoitettua, nyt jo maankuulua Ähtärin Römpsää tullaan jo porukalla katsomaan kauempaakin.
Paljonkohan tuo kultainen römpsä tuli maksamaan. Pakkohan se on maalata vielä. Ei suojaamaton puu ei ole kauan kaunis. Sisäpuolelle voisi lukion kuvataideryhmä taiteilla asiaan kuuluvia vuotoja, valkoisia, punaisia, sekä asiaankuuluvia näppylöitä ja patteja,
Römpsä maksaa aina, tavalla tai toisella.
Ja nyt sen maksaa Ahterin veronmaksajat.
Todella kaunis lava