Mikä oli automerkki jolla

se tyyppi pakeni poliiseja? Ei tainnut olla kia tai toyota....vanhojen pappojen koneet ei kulje 230kilsaa tunnissa.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikös Jolla tehny/tee puhelimia eikä mitään autoja.

Äänestä

Veikkaan saksalaista automerkkiä, ne liikkuvat aika liukkaasti liikenteessä.

Äänestä
  • Wartburg?

    Äänestä

Monet autot kulkevat tuon verran ja enemänkin. Minulla on neliveto Toyota Celica. 450 hv pyöristä. Huippunopeus 290 km/t. Kiihtyvyys 0-100 km/t 4,4 s.

Äänestä

Eikös siinä videossa näkynyt olevan farmariauto joka pakeni poliisia?

Äänestä
  • Kakslitranen mondeokin liikkuu 230, sellasen vanhan saa alta tonnin

    Äänestä

Viritetty Lada kyseessä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

se tyyppi pakeni poliiseja? Ei tainnut olla kia tai toyota....vanhojen pappojen koneet ei kulje 230kilsaa tunnissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu