ja riehuvat kuten viimeksi Malmössa, sitä vähemmän heistä pidetään. Näin se vaan menee, eikä sitä poista mikään vaikka tuo eräs häirikkö kuinka nostelisi noita eräitä vanhoja avauksia ylös aamusta iltaan. 24/7 sitä näyttää tekevän.
Ja lontoolaisen Chatham House -ajatuspajan suuri kyselyhän taannoin paljasti totuuden: "Suurin osa EU-kansalaisista ei enää halua maahanmuuttoa muslimimaista"
EUROOPPALAISET ovat kyllästyneet muslimimaista tulevaan maahanmuuttoon.
Aika nannaa:)
Ja lontoolaisen Chatham House -ajatuspajan suuri kyselyhän taannoin paljasti totuuden: "Suurin osa EU-kansalaisista ei enää halua maahanmuuttoa muslimimaista"
EUROOPPALAISET ovat kyllästyneet muslimimaista tulevaan maahanmuuttoon.
Aika nannaa:)
Vastaukset 11
Vanhimmat
Eivät tarpeeksi, valitettavasti kun on se rasismi...
Täytyy päässä heittää tuolla joka pitää noita mg;n vanhoja juttuja jatkuvasti esillä, puolisivua niitä jo pari viikkoa. Tosin se voi olla myös mg itse.
Veikkaan että mielenterveyspotilas on kyseessä, taas se on nostellut noita mogen juttuja ylös.
Vastaukseni 25 sek ja DELETE.
Johtavat politiikot eivät vaan kuuntele.
Mamuttajasuvakkien ainoa vastaus: " Polvistukaammme!"
Muslimeista ei tarvitse pitää.
Suurin osa musuista ei sovi länteen.
Norjassa Oslon kaakkoispuolella Ruotsin rajan tuntumassa Sarpsborgin ja Fredrikstadin kunnissa määrättiin yli 1 100 ihmistä karanteeniin korona-altistuksen vuoksi. Tartuntoja on ollut yli 150.
Tartuntoja levisi shiiamuslimien uskonnollisessa ashura-juhlassa, jota vietettiin Sarpsborgissa viime viikolla useamman päivän ajan.
Sairasta Islamia ja sen yhtä sairaita kulttuureita puolustavia suvakkeja on liikaa!
( Muslimeista ei tarvitse pitää. )
- ei tarvii ja se on esitetävä näil suorasanaisesti - suomi ja suomalainen ei tuu koskaan näitä hyväksymään