Suomen liput saa vielä liehua Ratinassakin

Ruotsi ottelussa. Suuri kiitos perussuomalaiset!!!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vihervasemmisto haluaisi että EU liput liehuisi suomalaisten urheilijoiden käsissä ja myös saloissa.

Äänestä
  • Epäisänmaallista.

    Äänestä

  • Miksi persut haluaa kieltää Suomen lipun käytön ?

    Äänestä

En tunne yhtään urheilijaa, joka olisi persu, tai en välitä tuntea, koska persuja on vain steroideja napsivissa mukaurheilijoissa.

Äänestä
  • Muutako et keksinyt.

    Äänestä

Olipa Ratinassa lähes kaikki perussuomalaisia, kas kun en huomannut televisiokuvassa puoluekantaa. Sorry !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ruotsi ottelussa. Suuri kiitos perussuomalaiset!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu