Kaikenlaisia friikkejä talo täynnä, joita yritetään normalisoida. 😑
Kulttuurimarxismi jyllää BB:ssä
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Vihervasemmisto mainittu. Onko tuossa voittaja?
Avohoidon lisääntymisen tulos. Kaikkia se Kelakin elättää.
Ärsyttää tuollaiset irvikuvat, kuten Ellaksi itseään kutsuva. Ja sitten kaikkien on pakko hyväksyä ja olla ystävällisiä. Olisivatko suvakit ymmärtäväisellä tuulella, jos heidän pitäisi olla uusnatsien ja äärirasistien kanssa tekemisissä? Heillähän pukkaa raivo ja väkivalta pintaan heti kun havaitsevat eri mieltä olevan.
Lisäksi yksi homohtava tyyppi ja pari kasvissyöjää. Ja yksi paasasi rasisteista, kuinka olisi jo lääkkeet keksitty kaikkiin tauteihin, jos ei käytettäisi aikaa ahdasmielisyyteen tai jotain sinne päin.
Onko siellä Tynkkynen?
Tulisi kontekstia, jos laitetaan nämä ja uudet turvikset bb- taloon.
Ei sinne kukaan normaali älyinen mene.
Hyvä asia, että tuollaiset kerätään kaduilta lukittuun tilaan muttei valvontakameroiden kuvia kannattaisi telkkarissa näyttää.
Mitähän YouTube tubettaja Olli Hakala sanoo nyt kun free mason vapaamuurari pääsi ohjelmaan?
Ainakaan tällä tietoa tosta transnaisesta, siitä homon olosesta leffateatteri työntekijästä eikä käärmemiehestä tule suosikkiani seurata ainakaan. Sähköasentaja piipittäjä ei myöskään vakuuta.
Lisätään parikymmentä humanitääristä maahanmuuttajaa satunnaisotannalla mukaan. Sanotaan niille että tämä on se teidän vokki, mutta saatte jakaa sen muutaman vääräuskoisen ja homoseksuaalin kanssa.
Sitten ohjelmalla alkaisikin olla edes JOTAKIN arvoa.