Me täällä euroopassa ollaan kauniisti USA-N näpeissä me tehdään kaikki paska jobit mitkä USA aloittaa esim. lähi idässä niin ketkä sen hoitaa loppuun ne on pääsääntöisesti Euroopan NATO jäsenet. jos ette nyt ymmärrä euroopan NATO ON USA,N PASKA RUKKANEN JOKA VIIMMEISTELEE PASKA TYÖT.-,..? ELI KÄYTETÄÄN HYVÄKSI.
USA- NATO SOKEAT
8
57
Vastaukset
- Anonyymi
NATO pitää venäjän loitolla ja tehokkaasti.
- Anonyymi
Ei se Venäjä liiku yhtään kauemmaksi NATOn takia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se Venäjä liiku yhtään kauemmaksi NATOn takia
Ei niin, se pysyy loitolla
- Anonyymi
ainako me Suomalaise Ryssän pelossa eletään. Tiettyjen sattumusten syystä me oltiin ainoa itä-euroopan maa jota ruski ei miehittänyt,. laskelmointi-uhraukset-diblomatia- oveluus. näin me selvittiin.
- Anonyymi
Nato imee ihmisiä. Se on Naton syy. Fiksuimmat imeytyvät ulos Venäjältä, sekin on Naton syy.
- Anonyymi
” Nato imee ihmisiä. Se on Naton syy. ”
Onko se imenyt paljonkin sinua? Olet sitten antanut siihen aihetta? - Anonyymi
250 000 000 000 imenyt Naton mukaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
250 000 000 000 imenyt Naton mukaan.
Vastaus on Naton syy.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1186346Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816167Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696030Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443972Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452375Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1201411- 121251
- 1871098
- 59897