Susilla ihmisten tapoja

Sudet ovat oppineet käyttämään pyyhkeitä, milloin muut eläimet?
Iltalehdessä: "maajussi kertoo aiemmin kohdanneensa suden pelkkä pyyhe päällä"
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vau, seuraavalla kerralla sudella on varmaan mukana myös saunakaljat, grillimakkarat ja turunsinapit

Äänestä
  • Hahhaahhah. Niinpä. xD

    Äänestä

Älkää enää jättäkö pyykkejänne ulos narulle kuivumaan, ei ainakaan yöksi. Kuka tai mikä tahansa voi kähmiä sieltä pyyhkeet ja kalsarit.
Aamulla voi ikkunanne edessä olla hirvi pyyhe selässä ja kalsarit sarvissa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sudet ovat oppineet käyttämään pyyhkeitä, milloin muut eläimet?
Iltalehdessä: "maajussi kertoo aiemmin kohdanneensa suden pelkkä pyyhe päällä"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu