IltaPaska itkee itke sinäkin.

Kohta riidellään taas maahanmuutosta – EU-komissio aikoo uudistaa pakolaispolitiikan humaanimmaksi- https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/236d947c-72d0-43ec-bec2-b8294bfdfa0b
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mutta humaanimmaksi KEITÄ kohtaan?!

Eurooppalaisia vai muiden maanosien asukkaita kohtaan?

Veikkaanpa jälkimmäistä... :-(

Äänestä

Onneksi Unkari ja Puola pitävät eurooppalaisten puolia. Nämä muut hörhöt ottaisivat lisää elätettäviä ja rikollisia, joista ei koskaan tule yhteiskuntakelpoisia. Ohisalo ja Haavisto etunenässä ja Marinin tuella.

Äänestä
  • tulee kiinan malli muslimeille?

    Äänestä

Tärkeää seurattavaa nyt pe 18.9. kello 19,:10 SuomenUutiset
KIRJAJULKISTUSMaria Asunta ja Erkki Seppänen esit­te­levät turva­paik­ka­uu­ti­sointia analy­soivan uutuus­kir­jansa – suora lähetys perjan­taina klo 19:10 alkaen

Äänestä

YK:n+tutkimuksen+mukaan+85+%+eurooppaan+tulevista+on+elintasopakolaisia+ts+tulee+vain++paremman+elintason+vuoksikoskahan+suomen+punikkimedia+kertoo+YK:N+tutkimuksesta+??tai+ottaako+EU+ko+tutkimusken+huomioon+kun+alkaa+jakamaan+"+turvapaikan+"+hakijoita+EU+maihin

Äänestä

EU:n kellokkaita pitäisi ruveta murhaamaan järjestelmällisesti. Tappolistalle nimet EU:n johtohenkilöistä alkaen.

Äänestä

ÄÄNESTÄ PS JA ASIAT MENEE OIKEAAN SUUNTAAN

SD RUOTSISSA TEKEE PALAUTUKSET KUN PÄÄSEE VALTAAN

Äänestä
  • EI panikkia..tänäänkin Itiksessä on nähty jopa 6-valkoihoista ja Malmilla jopa 8.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    EI panikkia..tänäänkin Itiksessä on nähty jopa 6-valkoihoista ja Malmilla jopa 8.

    Etninen puhdistus on alkanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kohta riidellään taas maahanmuutosta – EU-komissio aikoo uudistaa pakolaispolitiikan humaanimmaksi- https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/236d947c-72d0-43ec-bec2-b8294bfdfa0b

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu