Niin siis minähän olen kuppikokoa L
https://www.finbudobest.com/tuote/miesten-alasuoja-2/
Entäs te?
Lineri joutuu tietenkin kuppinsa teetättämään tilaustyönä..
Samoin kuin ätmit.. 😬
Miehen kuppikoko
27
95
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän teidän naisten kuppikokoa noin mitata.
- Anonyymi
KirsikkaKirsikka kirjoitti:
Pitääkö minun näyttää sinulle mun rinnan ympärys mitat??????
Ja Kaisa hihihittää 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 mä näytin myös ihan vaan sivusta vaan
- Anonyymi
Wwuwuw kirjoitti:
Taidat olla hieman "hämmentynyt"...😮
Taitaa toi tyyppi vastailla itselleen 🙄
xLiner
Rinnanympärykseni on toista metriä. En kuitenkaan käytä edes urheiluliivejä.
Timppa luulin että olisit jotenkin tukena kun toi webpis vinoilee täällä palstalla meille nuorille naisille 🍒
Wwuwuw kirjoitti:
Joo.. no nyt kysyttiinkin asiasta, mitä sä et ole seisoviltes nähnyt vuosiin..😮
Tuo oli hyvä. Vähän piristystä eläkeläisen arkeen. Onneksi puoliso on hyvin tienaava ja saattaahan SE joskus humpsahtaa SINNE. Mites sinulla itselläsi?
Totta kerroakseni, olen elon aikana nähnyt ja kokenut hieman isompia ja hieman pienempiä meloneja. Vaikka naiset luulevat, niin ei se ole mikään kynnyskysymys. Kantakoot jokainen rintansa/manboobsinsa ihan ylpeänä.TimoPohjanmaalta kirjoitti:
Tuo oli hyvä. Vähän piristystä eläkeläisen arkeen. Onneksi puoliso on hyvin tienaava ja saattaahan SE joskus humpsahtaa SINNE. Mites sinulla itselläsi?
Totta kerroakseni, olen elon aikana nähnyt ja kokenut hieman isompia ja hieman pienempiä meloneja. Vaikka naiset luulevat, niin ei se ole mikään kynnyskysymys. Kantakoot jokainen rintansa/manboobsinsa ihan ylpeänä.Öö.. no edellen on puhe jostain...minkä sä vissiin ootkin jo unohtanu..
Autuaita ovat..
- Anonyymi
Taiat olla sellane koppikuku, entä mimin yläpää.
XXL. :)
Wwuwuw kirjoitti:
Elvistelijä..😤
Heh, no mun sausage on aika pitkä ja paksu (jo levossakin). Pallit ei ole kyllä erityisen suuret eikä pitkät. :D
J-76 kirjoitti:
Heh, no mun sausage on aika pitkä ja paksu (jo levossakin). Pallit ei ole kyllä erityisen suuret eikä pitkät. :D
No mä laitan mun vitjat rusetille kesäsin..
- Anonyymi
J-76 kirjoitti:
Heh, no mun sausage on aika pitkä ja paksu (jo levossakin). Pallit ei ole kyllä erityisen suuret eikä pitkät. :D
Ei teillä naisilla ole sausagea.
- Anonyymi
Wwuwuw kirjoitti:
No mä laitan mun vitjat rusetille kesäsin..
Ei teillä täti-ihmisillä ole vitjoja.
- Anonyymi
J-76 kirjoitti:
Täällä mitään tätejä ole.
Sinä olet täti-ikäinen nainen.
Anonyymi kirjoitti:
Sinä olet täti-ikäinen nainen.
Ole vaan. Täti-ikää ei ole olemassakaan. Täti on isän tai äidin sisko.
- Anonyymi
Kukaan ei uskalla neppailla mua munille...
xLiner- Anonyymi
Wwuwuw kirjoitti:
Ei edes strutsit.. 😮
Hö! Tällä varustuksella ei oo mitään tekemistä strutsien kanssa 😠 Vaikka palstapojilla onkin kananmunat..
xLiner
- Anonyymi
Onkohan noissa edes se kuppi eri kokonen vaan vain vyötärönauha?
J-76 kirjoitti:
Niinpä. Vatsanympärysmittaa oletan.
Aikuisten ja lasten kokoja tietysti oltava eri kokoisia kuppejakin. Mutta noin muuten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html394198Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2424012Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1353138Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat163021Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis653004Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos732706Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien982463Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1202085- 451995
- 241780
