Hallitus jo pakko vaihtaa.

Hallitus mikä ehdottaa huumeiden vapauttamista ei voi olla enää täyspäinen saatikka sitten ilmaista rahaa jakaa välimeren maille jotka olisi tarvittu itse.Näin tyhmiä akkoja jos ukot ottaa itselleen kun hallituksen muijat ovat niin sääliksi käy sitä miestä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ministeri iloitsee julkisesti kun tulee lisää työttömiä. Eikö olisi jo aika viheltää tuollainen meno poikki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hallitus mikä ehdottaa huumeiden vapauttamista ei voi olla enää täyspäinen saatikka sitten ilmaista rahaa jakaa välimeren maille jotka olisi tarvittu itse.Näin tyhmiä akkoja jos ukot ottaa itselleen kun hallituksen muijat ovat niin sääliksi käy sitä miestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu