Suomalaisten naisten luulo että perse pitää olla iso. Ja ihannoivat esim. Tämän huumerikollisen Eksän jätti pehvaa YÄK. Nyt parast. aikaa ohjelma Jethro ja lihava suomi. Ohjelmassa sanotaan että suomalaiset alkoi lihomaan 70 - 80 luvulla. Tuota viikkoja sitten totesin että 70 - 80 luvulla meni auto melkein ojaan usein. Eipä ole viimevuosina . näkyny kuin yksi tapaus edelliskesänä. !
kaikki kulkee kuin säkeissä perse isona kamalan tylsää katukuvaa nykyään .
kaikki kulkee kuin säkeissä perse isona kamalan tylsää katukuvaa nykyään .
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jopa on taas persuilua.
Oiskohan naisen elämä helpottunut? Enää ei tarvi kauneusleikkauksella naamaa kohotella. Nyt kohotellaan ja suurennetaan takapuolta vaikka kirurgin pöydällä, jos ei muu auta! Jeti leikkauksen jälkeen takapuolta on helpompi peitellä kokonaan, kui aiemmin naamaa!
Erikoisen mallisia muijia liikenteessä . Rinnoissa ja perseessä siliconitäytteet. lisäksi huulet töröttää ? näyttävät joiltan kumileluilta
Tuo takapuolen leventäminen on varmaankin peräisin etelä-Amerikasta.