Katsokaapa tuo hänen Suomen 100v-onnittelupuheensa; siellä on niin Halosesta kuin "niin metsä vastaa. .." jne. Kyllä kehuu Suomea.
https://www.youtube.com/watch?v=RAp00UcqA-8
https://www.youtube.com/watch?v=RAp00UcqA-8
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei se pikkutyttöjen koskettelija ole mikään herrasmies.
Ettei vaan olisi FAKE NEWS!?
Olet oikeassa Trumpista näitä juttuja on paljon raiskauksia myöten.
Kyllä on lupsakka mies! Oikea naapuruston "namusetä". Uskon että ois tosi lupsakkaa menoa jos Biden setä sais olla vaikka muutaman tunnin keskenään pikkutyttöjen kanssa. Takuulla ois ikimuistoisia hetkiä kaikille osallistujille! :D
Uncle Joe jakais "hyvää" pikkulapsille!
Trump on äijä!
Tuskin maltan odottaa sitä vihervasurisuvakkien uikutusta kun Presidentti Trump valitaan toiselle kaudelle.
Joo heh heh... ja YLEn koko toimituskunta ja MTV ja HS ja IS ja mitä niitä Trumpin haukkujia (räksyttäviä piskejä) taas olikaan.
Mutta niin ei käy!
Herrasmies ei sorru suorassa tv-väittelyssä haukkumaan Yhdysvaltain presidenttiä, instituutiota, tai ketään muutakaan henkilö valehtelijaksi, pelleksi.
Bidenin kampanja perustui herrasmies-imagoon ja se romuttui täysin. Hän näytti itsensä halpamaiselta ja kaunaiselta ihmiseltä.
Amerikkalainen henkeen ja vereen demokraatti ja Trumpin vastainen sanoi;
Ei voi kuin ihailla Trumppia, uskomatonta sisua ja vahvuutta näytti sairastuessaan. Tällaista kansa odotti presidentiltään ja sai sitä. Yhdysvaltain presidentti ei saa olla heikko, eikä saa näyttää heikolta ja sairaalta kansalle, eikä ulkovalloille.
Tällaiselle ei Bidenin kampanja voi ikävä kyllä mitään.