vinyylikatto

tietääkö kukaan lahdessa tai ympäristössä olevia vinyylikaton korjaajia tai sitte tee-se-itse neuvoja kyseiseen asiaan?
3371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin monesti olen saman (hyvän)vinkin antanut, www.overdrive.fi


Siellä tiedetään.

Äänestä

Tiedän kaverin, joka tekee noita ja OSAA varmasti hommansa. Jos kerrot mistä sähköpostista sut tavoittaa, voin ilmoitella hänelle ja hän ottaa sinuun yhteyttä jos on kiinnostunut ja on aikaa tehdä.

En julkista kaverin tietoja, koska en tavoittanut häntä kysyäkseni lupaa.

Äänestä

Kannattaa korjata ehdottomasti..Älä vaan laita mitään peltikattoa tilalle. Vinyylikattohan on parasta mitä autossa voi olla=uskomattoman hiljainen.Myös näyttävä edustusautoissa.Vie jollekin ammattilaiselle ettei tule sutta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi kirjoitti:

tietääkö kukaan lahdessa tai ympäristössä olevia vinyylikaton korjaajia tai sitte tee-se-itse neuvoja kyseiseen asiaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu