Vaikka kumin toisella puolen olisi nainen?
Vastaukset 12
- Anonyymi
Ei se ole luonnollista ja ei tunnu miltään.
Voisit peljästyä, jos nainen ei olisikaan enää siellä näytön toisella puolella.
- Anonyymi
Teknisesti ottaen sen kumin ei pitäis liikkua mihinkään, eikä siis runkata sua. Kantsii varmaan hankkia oikeen kokosia kumeja ja opetella pistään ne oikeen paikalleen sekä käyttään niitä.
- Anonyymi
Pikkupojat ne tykkää nylkyttää kumin kanssa, pelokkaita finninaamoja kun ovat. Tosimies sitä kun ei kumia käytäkään sillä häntä ei kiinnosta tuon taivaallista taudit eikä raskaudet.
Tosimiestä kun ei sama nainen toista kertaa näe coituksen jälkeen :)Näin on. Itse olen tykännyt aina paljaalla antaa. Ja jos oikein muistan niin en ole itsekään ajatellu kenelle annan tai onko tauteja jos olen halunnut harrastaa kiihkeää seksiä.
- Anonyymi
Ei voi. Astraalienergiat ei vaihdu. Vähän kuin eristetystä sähköjohdosta ei virta siirry.
- Anonyymi
Suurin osa miehistä runkkaa naiseen olipa kumia välissä tai ei. Nainen ei siis saa seksiä, mutta runkkuvälineeksi pääsee helposti, nuori nainen siis.
- Anonyymi
Vanhemmalle naiselle seksi onkin monesti nautinnollisempaa kun on oppinut harrastamaan seksiä eikä vain makaa lahnana johon voi mädit laskea.
- Anonyymi
Siis millä tavalla kumin toisella puolella? Ja miksi? Ja mikä sen kumin rooli on tässä casessa?
- Anonyymi
Nainen on omassa rauhassaan ikkunan takana keittiössä ja mies aroniamarjapensaassa talon ulkopuolella? Kumi lämmittäjänä syksyn viileydessä? Tää on ehkä joku lenkkipolkucase? En tiedä, yritin miettiä aamun ratoksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nainen on omassa rauhassaan ikkunan takana keittiössä ja mies aroniamarjapensaassa talon ulkopuolella? Kumi lämmittäjänä syksyn viileydessä? Tää on ehkä joku lenkkipolkucase? En tiedä, yritin miettiä aamun ratoksi.
”Nainen on omassa rauhassaan ikkunan takana keittiössä ja mies aroniamarjapensaassa talon ulkopuolella?”
Tää vois olla 👍👍 Harmi kun aloittaja pakeni paikalta eikä jäänyt selvittämään asiaa.
- Anonyymi
Yhdyntäkään kumin kanssa ei ole oikeaa naimista. Eritteiden täytyy olla tekemisissä toistensa kanssa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2081568
Palstamiittinkiä taas ajattelen
Niin.. oli tuossa elokuussa Randen kanssa juttua palstamiitistä ensi kesälle. Ajatuksena oli miitti Jyväskylässä, joka182811- 51750
Mitä haluaisit minusta mies
Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm55747Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin
Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s36704Työttömille tulossa pakollinen ilmaistyö sanoo kokoomusministeri
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/078a91b0-4bdf-4a7b-9c3b-f3cf2bdd3dae Kokoomus, persut ja kepu laittavat työttömät385681Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."
Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k50532- 30531
- 18525
Selvitetään tämä meidän välinen juttu
Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte19516