Onko se edelleen Moskameister, jos kriteerinä käytetään kahvin makua ja riittävää lämpöä? Vai onko kilpailijat menneet kummaltakin puolelta ohitse? Pysytellään alle 200 euron hintaluokassa.
Paras peruskahvinkeitin?
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mulla on 6v.Russell Hobbs,hyvin toimii.
Elegance-malli näyttää pätevältä, mutta mitähän tarkoittaa, kun ominaisuuksista puuttuu "Mahdollisuus keittää pieniä määriä"? Joutuuko aina täyden kannullisen valuttamaan?
Mulla on 90-luvun lopulla ostettu Braun jollainen oli myös Hyachint Bukeella komediasarjassaan. Hyvin pelaa edelleen.
Eka kuva ei näy mutta mun ysäri Braun on pyöreämpi muodoiltaan kuin toka kuvassa oleva.
Ekassa kuvassa siis tämä: https://www.cookies-in-motion.com/wp-content/uploads/2015/12/Braun-KF400-WH-203x300.jpg
Mulla on just tuo ja tykkään siitä sen pyöreiden muotojen takia.
Roskiksesta kaivoin hilipitsin, hyvää tulee
Voihan kuparipannua hitsipillilläkin lämmittää.
En ole ikinä niin kuumaa ja hyvää kaffia saanur kuin tätini luona, jolla oli alta 30 ekun Electroluxi, mutta se ei kyllä vuotta pidempään kestänyt, menikö vastus vai virtakatkaisin, en tiedä.
On se pojat maisteri ja näillä mennään. Häppeen nykymenoa myönnän sen surkeata seurata
Me venäjämieliset persut hyrisemme tyytyväisyyttämme WiFi-Samovaarien äärellä...
Roskiksesta kahvinkeitin ja tietokone, kallista on, elämä on.
Ubuntukin oli hiton kallis :D