Onko Nato jäsenyys ajankohtaista

Anonyymi

Itse kannatan Natoa ja olen ymmärtänyt sen tärkeän yhteiskunnallisen ja turvaavan merkityksen joka täällä erittäin valaisevalla ja tärkeällä keskustelunpalstalla avautuu ja se syvällisyys ja käytännöllisyys jota tätä aihetta täällä käsitellään saa melkein silmästä kyyneleet valumaan.Niin herkästi ja kuin koulussa tai armeijassa tätä niin oikeasti käsitellään.Kiitos ja suuri kiitos tästä mahdollisuudesta hyvät läheiset ihmiset.
Töissä on hyvä sanoa että kannattaa Natoa ja erityisesti finanssipiireissä koska silloin saa hyvät rahat ja nättejä nuoria naisia pikkujouluissa.Pitää ajatella omaa itseä eikä olla luuseri.Hyvä puku ja aina miellyttävä.Meillä osastolla on pari muslimi miestä joista tytöt tykkää.Niiden ongelmana on oikeusjutut suomalaisia ex vaimoja kohtaan ja kyseessä lapset ja tapaamisoikeudet.Asia on tietysti salaisuus mutta nämä muslimikaverit ovat hauskoja koska itse olen urani huipulla ja niiden neuvot saada naisia petiin on todella hauskaa kuunnella.Olen jopa oppinut muutaman niksin.Käytän kumminkin kondomia.En halua pelata uhkapeliä.Sitten juhlissa muutama hyvä repliikki osaston homoille jotka kipeästi sitä kaipaavat ja etukeno vitsi ja saat nami suudelman viestintä osaston tuoreelta 22 vuotiaalta nuorelta naiselta joka on todellinen Misu.Sitten on hyvä heittää pari vakavaa asiaa juristien kanssa ja erityisesti sellaisten kanssa jotka haluavat kiihkeästi kertoa vastuullisesta käyttäytymisestä ja syvällisyydestä elämää ja yritystä kohtaan.Sen jälkeen alkaa todella panettaa ja hihkaista West Is The Best yeeeeeeeee

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen vankkumaton Nato kannattaja ja hykerryn ja pökerryn kun kauniisti puetut pojat yrityksemme pikkujouluissa antavat suukon minulle.Minä ihan pyörryn ja humallun.Olen nuori kosovalaistaustainen poika ja olen 19 vuotias ja pukeudun tyttöjen mekkoon ja rakastan tulipunaista huulipunaa ja Coco Chanellia.
      Juhlissa pitää olla erittäin hillitty ja charmantti ja joskus voi silkkihuivilla ihanasti läimäyttää meidän lihavaa varatoimitusjohtajaa kasvoille kun hän on väsynyt omassa tuolissaan lähellä kakkuja ja viinejä ja kauniita naissihteereitä.

    • Anonyymi

      "Onko Nato jäsenyys ajankohtaista"

      On.

      Natomaa Ranskassa on takaisinmaksun aika menossa. Paha saa palkkansa.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Itse olin epävarma. Sitten aloin lukea natosivuja. Liittymisen puolesta oli erittäin hyviä kirjoituksia, selvästi asiaan perehtyneitä asiantuntijoita. Kun taas vastustajista ei saanut selvää mitä maata loppujen lopuksi haluavat puolustaa, ja muutenkin sekavaa viranomaisvastaisuutta, ja suoranaisia valheita, haukkumisen lisäksi. Sivut ovat tehneet tehtävänsä, ainakakin yksi kannattaja on tullut lisää. Kiitokset siitä kuuluu osaksi "Molokille"

    • Anonyymi

      Kiva herätä natottomaan Suomeen ja lukea kun natottajat kärsivät ja panikoivat, näinhän heistä päästään näppärästi kun he kiukkuunsa sairastuvat ja kuolevat.

    • Anonyymi

      Natojäsenyys ei ole Suomelle ajankohtaista nyt, eikä tarpeellinen tulevaisuudessakaan.

      Suomi ei liity Natoon.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      93
      2049
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      167
      1510
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      74
      1289
    4. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      236
      1150
    5. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      73
      1150
    6. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      87
      1064
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      150
      1018
    8. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      243
      962
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      51
      916
    10. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      88
      891
    Aihe