Harri Veijosesta uutinen

Anonyymi

Helluntailaiset kertovat, että hän olisi edesmennyt 28.10.2020 pitkän sairauden uuvuttamana sairaalassa.

11

179

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Jos tieto pitää paikkansa, niin Veijosesta ei tullutkaan Tukholman profetian ennustamaan Suomen profeettaa, vaikka hän väitti se olevan.

      "Harri Veijonen on väittänyt olevan se suuri Suomen profeetta, joka on mainittu Tukholman profetiassa. Profetian sai ruotsinsuomalainen messiaaninen juutalainen Y. Säkkinen. Profetian täyttyy tarkoittaa jotain messiaanista juutalaista, koska se puhuu mm. sapatista ja käyttää Jumalasta nimeä Jehova Jireh ja koska sen sai toinen messiaaninen juutalainen.

      Harri Veijonen lienee helluntailainen, joten hän ei voi olla missään nimessä Tukholman profetian tarkoittaman profeetta. Veijosen jutut ovat muutenkin sellaisia, ettei hän voi olla muutenkaan Jumalan profeetta."

    • Anonyymi

      Harri Veijonen kirjoitteli ahkerasti myös tähän foorumiin. Jos hänestä ei kohta kuulu mitään, aloituksessa oleva uutinen on totta.

      • Anonyymi

        Ei ole Veijosesta mitään kuulunut. Taitaa olla edesmennyt.


      • Anonyymi

        Veijosen nettisivuille ei ole tullut uusia päivityksiä sitten 1.7.2020 vaikka siellä näytti ennen sitä olleen päivityksiä parin viikon välein.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Veijosen nettisivuille ei ole tullut uusia päivityksiä sitten 1.7.2020 vaikka siellä näytti ennen sitä olleen päivityksiä parin viikon välein.

        Hänen sivulla oli samaan aikaan ett hän on lomalla ja silti häntä on kyselty.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hänen sivulla oli samaan aikaan ett hän on lomalla ja silti häntä on kyselty.

        Ei ole kesälomalta palannut. Näyttää siltä, että Veijonen on edesmennyt.


      • Anonyymi

    • Anonyymi

      Harri Veijonen ei ole edesmennyt.

      Jouko Piho 2.11.2020: "Soitin juuri äsken eli maanantaina 2.10.2020 klo 13.10 Harri Veijoselle, joka vastasi eli on siis elossa. Veijonen pyysi sanomaan, että hän elää ja voi hyvin."

    • Anonyymi

      Harri on eilen viimeksi kirjoitellut facebookiin keräilyryhmään joten on ihan kunnossa. Jätetään keksityt huhut omaan arvoonsa.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1416
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1293
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      104
      1038
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      859
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      753
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      636
    7. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      616
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      566
    9. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      81
      534
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      532
    Aihe