onko kokkouksia kuinka vai onko peruttu?meinaan ensiviikol. kysyy mies yksinäinen
seinäjoel hartaudet
Anonyymi
877
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
hiljasta on
Tässä on yksi vaihtoehto:
https://maunomattila.org/tapahtumia/
eiks tost oo maunosta hirvee haloo tääl 24 sivuilla
Se on pelkkää panettelua. Mauno on raamatullinen uskova, joka opettaa oikein Raamattua. Seinäjoelta en muuta tiedä suositella, kuin tuota linkkiä. Voit itsekin ottaa selvää esimerkiksi katsomalla hänen videoitaan.
on tää jännä vastasin sinulle että ok ni se on poistettu.ylläpito tosi viisaita ja ilmiantaja
Eikö siellä ole se suuri helluntaiseurakunta,jonka hovinarri Kallionpää halusi oman lihallisuuden vallassa.Eikö siellä ole ne saasteet lähetä kokoukset,joissa tapahtuu valtavia ihmeitä.Voi,kuinka sairasta.Kuule,kyllä kadun Villekin antaa sinulle enempi,kuin nämä ylpeydestä paisuneet feikkipapit.
sul meni oho ja ohi niin että pipossa suhina kävi ja taka metsäs rytisi huolella!olen oikein mielen kiinnolla venaillut et koska tähän keskusteluun alkaa tulvia,matteuksen markus,sun muit jakeita nii nkuin aina!kuka toi kaalipää nyt sit o?ikinä kuullutkaan.no ihan sama!!m yksinäinen
nettihartaus Päivän piristeeksi:
https://www.youtube.com/watch?v=-oWDsGXfZ4Y