eikö tilastoa missään?
Toyota ykkönen lokakuussa myös?
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
varmaankin
- Anonyymi
Jäi neljänneksi neljän auton vertailussa.
- Anonyymi
ja vw sekä ford kaksoiskytkintä korjataan kun ajettu 60000km
kuka mitäkin ostaessa halua - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ja vw sekä ford kaksoiskytkintä korjataan kun ajettu 60000km
kuka mitäkin ostaessa haluaTojotan omistajalle suunnitellaan 60000 huollossa kuulolaitetta ja selkäleikkausta, kumpi parempi vaihtoehto.
- Anonyymi
Tässäpä sitten tuo lokakuun tilasto. Kertoo taas Toyotan käsittämättömästä ylivoimasta.
https://www.kauppalehti.fi/uutiset/suurin-pudottaja-ja-kovin-petraaja-toyota-hallitsi-lokakuun-ensirekisterointeja-monella-rintamalla/0b45301b-1086-4d68-831b-1c1c04227fa3 - Anonyymi
Hyvät hybridi mallit...etu muihin...
- Anonyymi
Hyvä mainos missä waldon biisi. Hyvä toyota. Hienoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1672602Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait209714Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668