300 000 postiääntä kateissa Usassa

eli ei men hyvin postilla sielläkään. https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006936575.html
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Postin pääjohtaja on Trumpin nimittämä ja nyt tuli maksun aika.

Äänestä
  • Näinpä.

    Äänestä

Postiäänestys takkuaa. Siitä syystä että ne täytyy ensin tarkastaa, onko niissä oikeaoppisesti Bidenin nimi präntättynä. Ellei, niin roskiin menee.

Äänestä
  • Kopiokoneet laulaa ja jopa kuolleet on voinu äänestää.

    Äänestä

Reput on jo polttaneet ne, joten ei niitä enää mistään löydy.

Äänestä

Trumpin äänet "siivottu" roskiin?

Äänestä
  • Tuskin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eli ei men hyvin postilla sielläkään. https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006936575.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu