Media hylkäsi puolet USAsta

Bideniä yhdistävänä julistava media ei enää sanallakaan muista Trumpin kannattajia, 70 miljoonaa äänesti Trumpia mutta nyt heistä vaietaan kuoliaaksi. Media on "yhdistävän" Bidenin puolella, ne kymmenet miljoonat republikaanit ovat nyt hyljeksittyjä ulkopuolisia... että silleen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voiko petos olla yhtään törkeämpää?

Äänestä

No ei ne republikaanit mitään hyljeksittyjä ole. Elämä jatkuu ja uusi residentti yrittää korjata, mitä Trump rikkoi eli maan yhtenäisyyden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Bideniä yhdistävänä julistava media ei enää sanallakaan muista Trumpin kannattajia, 70 miljoonaa äänesti Trumpia mutta nyt heistä vaietaan kuoliaaksi. Media on "yhdistävän" Bidenin puolella, ne kymmenet miljoonat republikaanit ovat nyt hyljeksittyjä ulkopuolisia... että silleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu