Tuo oppositiota teeskenetelevä kuoleva puolueeksikin itseään kutsuva jengi on kaukana perussuomalaisista ja demareista!
Kokoomus kömpii pohjamudissa!
5
85
Vastaukset
- Anonyymi
Orpokin on jo menettänyt toivonsa tulevaisuuteen ja lupaa vetäytyä puolueen johdosta!
- Anonyymi
Harkimo jätti tuon koulukiusaajien jengin jo ajat sitten!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Harkimo jätti tuon koulukiusaajien jengin jo ajat sitten!
Ylen kannatusmittaus: Perussuomalaiset kirii lähemmäs SDP:tä, kokoomus vajoaa lisää – keskustan kannatus on noussut
Perussuomalaisten asema opposition ykköspuolueena on vahvistunut.
Puolueiden Kannatus
9.11. 06:00
Puoluekannatus lokakuu 2020. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ylen kannatusmittaus: Perussuomalaiset kirii lähemmäs SDP:tä, kokoomus vajoaa lisää – keskustan kannatus on noussut
Perussuomalaisten asema opposition ykköspuolueena on vahvistunut.
Puolueiden Kannatus
9.11. 06:00
Puoluekannatus lokakuu 2020.Hyvää yötä kokkarit!
https://yle.fi/uutiset/3-11630056 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvää yötä kokkarit!
https://yle.fi/uutiset/3-11630056Kokoomus ei osaa elää oppositiossa jossa sen käytös kertoo vain ministerivirkojen kateudesta ja kansanedustajien palkkioiden pienuudesta heidän mielestää!
Myös totuttu näytteleminen oikeistolaista puoluetta ja joukkoa ei oppositiossa luonnistu!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637