Ei ole kovin iso luku nuorisorikollisia Helsingissä

Noilla ei tee edes vallankumousta maahan.

Ihan hyvää, että nuoret ovat aktiivisesti liikkeellä toimentulon perään.

Sipilän ideologia käytännössä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No maan hallitushan haluaa näitä terroristien alkuja maahan loisimaan,
toisten kustannuksella.Ruotsinmallin mukaan mennään.

Äänestä
  • Kylä ruatista pitää päästä ohi jotta ulvomaan vain lissää tuhoojia suomeen ja mäsäksilyöjiä kaikki sirpaleiksi kivitaskut meinaa

    Äänestä

Tiedätte, että miten äänestänne seuraavissa vaaleissa. Ensin kunnallisvaalit ja sitten muut.
Pidetään Suomi siistinä.

Äänestä

Ei oo paljon ,mutta sekin on liikaa.
Jokainen tapettu ,hakattu,puukotettu,raiskattu , näiden toimesta on liikaa.
Toi porukka leviää kuin korona Italiassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Noilla ei tee edes vallankumousta maahan.

Ihan hyvää, että nuoret ovat aktiivisesti liikkeellä toimentulon perään.

Sipilän ideologia käytännössä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu