Joe Bidenistä walking deadin presidentti!

Biden on saanut ennätysmäärän ääniä amerikan historiassa kuolleilta ihmisiltä, niin hänestä tulee walking deadin presidentti. Ahhahhaa. Massiiviset petokset alkavat paljastua jenkeissä. Ei taida kohta enää lailliset äänet riittää voittoon, kun uudestaan laskevat ääniä.
371
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tottakai kävelevä muumio on kuolleiden suosikki.

Äänestä
  • Tää kävelevä muumio juttu on ihan käsittämätöntä skeidaa. Katsokaa Trumpin ja Bidenin vaaliväittelyt ja Bidenin puheet vaalien jälkeen. Katsokaa kun Biden nousee portaita lentokoneeseen, hölkkää puhujalavalle. Äijillä on ikäeroa pari vuotta, Biden on paljon paremmassa kunnossa fyysisesti ja henkisesti.

    Bidenin änkytys tulee vielä esille joskus, mutta ei ole paha, ja änkytys ei tarkoita tyhmää. Koulussa meidän luokan änkyttäjä oli luokan paras oppilas, minä taisin olla toiseksi paras, mutta hän oli minua selvästi parempi oppilas, vaikka satuin olemaan yo-kirjoituksissa paras.

    Äänestä

Kerro nyt sitten kuinka monen kuolleen äänen Biden sai kun ilmeisesti olet asioista perillä. Kerro vielä todisteet sille että näin olisi tapahtunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sanna1969 kirjoitti:

Biden on saanut ennätysmäärän ääniä amerikan historiassa kuolleilta ihmisiltä, niin hänestä tulee walking deadin presidentti. Ahhahhaa. Massiiviset petokset alkavat paljastua jenkeissä. Ei taida kohta enää lailliset äänet riittää voittoon, kun uudestaan laskevat ääniä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu