Tucker Carlson pyytää anteeksi Imperiumilta

... uudessa videossaan. Video on 3 minuutin typerä ylistyslaulu Amerikan ihanuudelle ja mahtavuudelle. Tai sitten hän yksinkertaisesti on onnesta kankeana kun Imperium syrjäytti Trumpin ja Sotapuolue voitto vaalit, kuten lähes aina.

https://www.youtube.com/watch?v=8IFcm4yu7QU
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Syöpäläisen on vaikea niellä tappionsa Trumpille, aidolle demokratialle ja Usalle. 🇺🇸👍🇺🇲

Äänestä

JA KUKAHAN ON TUCKER CARLSON ,kuulostaa voileipäkeksiltä..

Äänestä

Tucker Carlson ei ole koskaan ollut mitään muuta kuin eliitin rakkikoira.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

... uudessa videossaan. Video on 3 minuutin typerä ylistyslaulu Amerikan ihanuudelle ja mahtavuudelle. Tai sitten hän yksinkertaisesti on onnesta kankeana kun Imperium syrjäytti Trumpin ja Sotapuolue voitto vaalit, kuten lähes aina.

https://www.youtube.com/watch?v=8IFcm4yu7QU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu