Eemelintupa peräseinäjoki

Kävin pitkästä aikaa peräseinäjoella ja kävin katsomassa eemelintuvan kunnon,niin oli valot päällä ja autoja pihassa,onko nyt aivan tosi että se homepesä on asuinkunnossa vai tehdäänkö sinne remonttia?
5169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eemelintupa?

Äänestä
  • Kaikkihan nyt Eemelintuvan tietää. Ei siellä mitään hometta ole, pölyä vain.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kaikkihan nyt Eemelintuvan tietää. Ei siellä mitään hometta ole, pölyä vain.

    Jokiranta tontilla, laittamalla upea paikka.

    Äänestä

Onko Eemeli elossa?

Äänestä
  • Ei sitä Eemeli ole rakennuttanut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kävin pitkästä aikaa peräseinäjoella ja kävin katsomassa eemelintuvan kunnon,niin oli valot päällä ja autoja pihassa,onko nyt aivan tosi että se homepesä on asuinkunnossa vai tehdäänkö sinne remonttia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu