Sotarikollismaan kanssako Suomen pitäisi liittoutua? Ihmeellinen on humanitäärisen imperialistin mielenmaisema. SS-miesten lastenlapset sekoilee.
Vesirotan ihailema Australia tehnyt sotarikoksia Afganistanissa
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tappoivat maanviljelijöitä ilman mitään taistelutilannetta. Laittavatko 19 sotilastaan linnaan murhasta? Mitä peruskoulunopettajamme veikkaa?
- Anonyymi
Onko kyseessä ehkä....M.O.K.A.??
- Anonyymi
19 vuotta terrorisoimassa Afganistania ja talebaanit porskuttaa. Mutta miksi kenguru siellä Usaa todellisuudessa hännystelee? No - todellinen syy on tietenkin Kiinan Silkkitieprojektin sabotointipyrkimys.
- Anonyymi
Ja Kanki Kaikkonen huolissaan kun ei enää oltaisi terrorisoimassa Afganistania? Haluaako lisää pakolaisia Afganistanista?
- Anonyymi
Sotilaat olleet luultavasti Australiaan aiemmin muuttaneita matuja.
- Anonyymi
Nimet esille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2714427Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2663572Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591891Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251780Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991471Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341012Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18932en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va120887Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235875