Kastelin kenkäni kuseen

Absin miestenveskissä....Vedänkö jo yhtiön käräjille ja pyydän 4000€ mielenipahoittamisesta korvauksia?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi kusit omille kengille?

Äänestä
  • Missä luki että kusi oli omaa?

    Äänestä

  • Oliko oikein kiiltonahkakengät, kun kastuivat.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oliko oikein kiiltonahkakengät, kun kastuivat.

    Jospa ne olikin " Lagerikengät " ?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jospa ne olikin " Lagerikengät " ?

    Kyösti kusi kengilleen ja vaatii nyt korvausta.

    Äänestä

Kannattaa tosiaan asettaa korvausvaatimus korkealle, koska sovittelusumma asettuu aina johonkin sen alle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Absin miestenveskissä....Vedänkö jo yhtiön käräjille ja pyydän 4000€ mielenipahoittamisesta korvauksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu