Valkoisella elämällä on väliä!

Meidän ei ole pakko sekoittua kaiken maailman värilliseen p*skaan!
Nyt nuo kaikki "globalistit" repivät pelihousunsa! Heidän mielestään asia on juuri päinvastoin. Heidän mukaansa meidän pitää sekoittua harmaaksi massaksi, kuten eskimot jäätelöstä.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Globalistit ovat kuin kiukkuavia kakaroita, joille ei koskaan ole sanottu ei.

Äänestä

Jokos sitä pakotetaan yhtymäänkin ilman omaa tahtoa?

Äänestä
  • Ilmoita viranomaisille. Ei tuollaiseen tarvitse kenenkään alistua.

    Äänestä

  • No mikähän v*tun idea siinä on, että tänne tulee "pakolaisina" PELKKIÄ nuoria vähälahjaisia miehiä, jotka lisääntyessään tuottavat samaa p*skaa lisää?

    Eikä kukaan muka ihmettele moista jakaumaa?

    Äänestä

Persut voivat lisääntyä keskenään. Siitä vain.

Äänestä
  • Eiköhän ne niin teekin?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Meidän ei ole pakko sekoittua kaiken maailman värilliseen p*skaan!
Nyt nuo kaikki "globalistit" repivät pelihousunsa! Heidän mielestään asia on juuri päinvastoin. Heidän mukaansa meidän pitää sekoittua harmaaksi massaksi, kuten eskimot jäätelöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu