Miilloin Ohivuodon suojatteja aletaan

roudaamaan Suomeen elätettäväksi?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko jo kova ikävä?

Äänestä

Koko ajan tulee, Linnulle tuli just ainakin 25

Äänestä
  • Konnulle

    Äänestä

Tuskin Ohisalo kuitenkaan roudaa 35000 pakolaista kuten persut 2015 joku tolkku kuitenkin pitää olla mamutuksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

roudaamaan Suomeen elätettäväksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu