En tunne yhtää rapajuoppoa örveltävää vihreätä...

... sen sijaan oppositiopuolue PS:ssä niitä on pilvin pimein. Jokin varsin suuri kulttuurinen ero näyttää olevan PS:n ja Vihreiden välillä.
18<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Olen todella pahoillani puolestasi. Ehdottomasti toivoisin sinun tutustuvan edes yhteen örveltävään vihreään rapajuoppoon.

Äänestä
  • kannattaa vilkaista joskus aamupeiliin

    Äänestä

  • Vihreet vetääki huumeita ja säilyy lapsen tasolla henkisesti ja fyysisesti

    Äänestä

Vihreet onkin enämpi pössyttely porukkaa.

Äänestä

Minä tunnen joka puolueesta, myös vihreistä. Alkoholismi ei katso puolueaatetta eikä varallisuutta.

Äänestä

Minä tunnen monia vihreitä ruohonpolttajia ja kannabiksenkasvattajia ihan julkisuuden henkilöistä .
Piilopössyttelijöita lienee vihreissä tuhatkertaisesti.
Ja lievemmistä aineista siirtyvät sitten kovempiin , kun pää ei mene sekaisin enää miedommista aineista.

Äänestä

Persumies ei sentäälle läpsyttele toista miestä perseelle jossain hinttiklubissa..

Äänestä
  • Väärin tuokin on persuissa ominaisuus,kysy vaikka persu Tynkkyseltä

    Äänestä

Vihaat siis juoppo ressukoita? Onko se mielestäsi asiallista ja oikein? Oliko sun oma isäs juoppo? Pakkomielteiseen Persuvihaan liittyy usein vaikea isähuhde.

Äänestä
  • Pakkomielteiseen Vihervassari vihaan liittyy usein vaikea isähuhde.

    Äänestä

Persuissa se kiljua kiskova rapajuoppous on pikemminkin ominaisuus, jopa plussaa jos haetaan puolueen jäsenkirjaa

Äänestä

Persuille on myös aseestakietäytyminen j tuttua,maanpuolustustahtoa ei löydy, sivari Jussi todistaa tämän

Äänestä
  • Vihollisen hyökätessä persu polvistuu ja luottaa kirkko-slaaviin

    Äänestä

Eikös tuolla brysselissä istu näitä suomalaisia politiikko rattijuoppoja päättämässä asioista suomen puolesta? Ei kovin älykästä sakkia jos arvioidaan...

Äänestä

Vihreät ajaa huumeissa, kannabista, amfetamiinia lähinnä.

Äänestä

Kokoomuksesta rattijuoppoja ovat olleet mm. Vapaavuori ja Pietikäinen

Äänestä

Toihan johtuu siitä kun niitä persuja on mahottoman paljon, ja näyttää että ens vuonna niitä on vielä enemmän.

Äänestä

Eikö se yksi juoppo vihreä, taisi olla puheenjohtajakin yhdessä välissä, riehunut Tukholmalaisessa yökerhossa ilman paitaa vielä reilu vuosi sitten. Jäi tempauksen jälkeen pitkälle sairaslomalle, taisi jäädä ryyppyputki päälle ettei viitsinyt palata työpaikalle?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

... sen sijaan oppositiopuolue PS:ssä niitä on pilvin pimein. Jokin varsin suuri kulttuurinen ero näyttää olevan PS:n ja Vihreiden välillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu