On kaikki hyvin

tiedän sen,vaan silti Sinuun pakenen.
En ilman viestejäsi enää voi nukahtaa...
4213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ulos vain ja shoppailemaan.
Viestit saapuvat sitten illemmalla kun on pimeää ja nukahtamisen aika...


Bengt

Äänestä
  • shoppailusta..oon duunissa:o)))Tääl on hiljaista..onneksi.Ei mua tänään ole hurjasti tarvittu:o))))

    Äänestä

ainakin laitoin vielä sinulle viestin
mutta olit kai jo menny pois pois:o(
tulin juuri parturista ja nyt asioille
palaillaan:o)))

Äänestä
  • sen:o)))Illalla sitten:o))))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


quistis kirjoitti:

tiedän sen,vaan silti Sinuun pakenen.
En ilman viestejäsi enää voi nukahtaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu