Tulee aika jolloin adventismiin hurahtaneet ihmiset oikein haluavat ottaa oikeaan käteensä merkin jotta voivat ostaa ja myydä.
Pastorit (kyykäärmeen sikiöt) suorittavat aivopesun sillä siitä heille maksetaan.
.
Adventistit pakenevat helvetin tuomiota
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
No voi hyvänen aika sentään.. Kuinka te helvettiin uskovaiset olette niin kovia tuomitsemaan muita ? Mistä mahtaneekaan johtua, että niin sanotut uskovaiset ovat toistensa kimpussa jatkuvasti? Kun yksi hurahtanut uskoo niin ja toinen näin .. ja sitten huudellaan toisilleen kuin kolmivuotiaat ainakin. Että kun sinä et usko niinkuin minä .. senkin pakana ja kurjimus .. kun minä tiedän.. mutta sinä et .. Jaa-a tosi naurettavaa .. ja antaa erittäin hyvän kuvan uskovaisista (ja varsinkin kiihkoilevista lahkolaisista) heidän pikkumaisuudesta ja siitä karsinasta jossa he elävät. Sääli - mutta ei onneksi tarvitse olla näitä muita halventavia kirjoituksia olla täällä lukemassa - ihan vain poikkeus että satuin paikalle ja kehoittaisin muitakin jättämään tämänkaltaiset herjapalstat .... moi ..
- Anonyymi
Tarkoitat juutalaisia rabbeja imaameja ja fariseuksia . Niistä siinä puhutaan .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843442
- 771367
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1831353Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401050Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051000Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43869
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835